RENGINIAI (09 18): Iš kokono į platų pasaulį. Kūno ir judesio praktikos

Rugsėjo 18 d. kviečiame į vienos dienos seminarą.


Galbūt esi linkusi/-ęs į uždarumą, jautrumą, tave dažnai apima jausmas, kad visko per daug ir norisi užsidaryti nuo viso pasaulio, bet nesinori atstumti tau brangių žmonių? Jei tavyje kyla šie klausimai ir tau būtų įdomu patyrinėti, kaip saugiai ir su pagarba savo jautrumui eiti į santykį su kitais, šis seminaras gali būti labai naudingas.

Nedidelėje grupėje, saugioje ir jaukioje aplinkoje kviesime patyrinėti savo jautrumą, uždarumą, pajusti savo kūną, savo ribas, ieškosime būdų, kaip nepamirštant švelnumo sau kurti santykį su kitais ir mus supančia aplinka.

Seminare bus taikomi kūno ir judesio terapijos (IBMT) metodai, taip pat bus naudojamos Lietuvoje dar mažai matytos SENSORINĖS PRIEMONĖS, pasiūtos iš elastinio audinio: • sensoriniai kostiumai ir • 3-jų bei 10-ties metrų elastinio audinio žiedai. Jos padės geriau įsižeminti ir pajausti savo kūną, ribas ir saugiai įsikurti „savame kailyje“.

Seminaras gali sudominti ir terapeutus bei kitus specialistus, taikančius darbo su kūnu metodus, nors seminaras ir nebus metodinis.

DATA

Rugsėjo 18 d.


LAIKAS

10:00 - 18:00

pertrauka 13:00 - 15:00


VIETA

Psichologijos studija "Menas būti" (didžioji salė),

Krivių g. 5, Vilnius


KAINA

70 eur - iki rugpjūčio 31 d imtinai.

90 eur - nuo rugsėjo 1 d.


Jei turite finansinių sunkumų, tačiau norite dalyvauti, rašykite mums ikunytapraktika@gmail.com, turime kelias vietas, kurių kaina 50 eur.


Registracija patvirtinama sumokėjus 40 eur avansą.


LYDI

Ingrida

Jurga

Peržiūrų: 33