top of page

PRIVATUMO POLITIKA

www.ikunytapraktika.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai reikšmingas. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naujienų išsiuntimas elektroniniu paštu, paslaugų, susijusių su interneto puslapio veikla, teikimas, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenys tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis: vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, banko kortelės duomenys, elektroninių piniginių identifikatoriai, socialinių tinklų paskyrų duomenys. Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungoje ir Lietuvoje.

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas

Vartotojas, pateikiantis svetainei www.ikunytapraktika.lt savo asmeninius duomenys, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat leidimo šiuos duomenis naudoti atšaukimui. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: 12 mėnesių. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: ikunytapraktika@gmail.com. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai šaliai gali būti atliktas, tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusiomis organizacijomis.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu

Svetainės www.ikunytapraktika.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės tūrinio atvaizdavimui, informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Informacijos suteikimas vaikams

Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenys, susisiekite su mumis: ikunytapraktika@gmail.com. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas

Teisingam mūsų svetainės www.ikunytapraktika.lt tūrinio atvaizdavimui, mes naudojam slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kuria Jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius. Ši informacija bus naudinga, kito svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus Jus galite paskaityti čia. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Nesugebėjimas priimti slapukų gali apriboti svetainės našumą.

 

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą: Google Analytics, Google AdSense, Facebook.com.

Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personalizavimui. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintoms priemonėms, Google Analytics blokatoriaus pagalba (rasite čia). Mes neperduodam asmeninių duomenų kitom organizacijom arba tarnybom, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Įšimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėms organizacijoms. Joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų www.ikunytapraktika.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes neprisiimame atsakomybės už jų turinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

 

Konfidencialumo reglamento pokyčiai

Mūsų svetainės www.ikunytapraktika.lt konfidencialumo reglamentas gali keistis. Ryšium su tuo, mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuvos valstybėje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešim Jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

 

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Konfidencialumo reglamento klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės www.ikunytapraktika.lt administracija: ikunytapraktika@gmail.com, arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu Jūs nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, Jus negalite naudotis svetainės www.ikunytapraktika.lt suteiktom paslaugom. Šiuo atveju, Jus turite susilaikyti nuo mūsų svetainės apsilankymo.

bottom of page