top of page
Kūno ir judesio terapijos sesijos

Integruojančios

kūno ir judesio terapijos sesijos internetu

Šios sesijos skirtos žmonėms, kurie nori geriau pažinti save, savo kūno išmintį bei praktikuoti judesį sau patogiu laiku ir patogioje vietoje.  Sesijai tereikia interneto ryšio, ryšio priemonės su vaizdo kamera, šiek tiek privačios erdvės ir noro išgirsti kūno kalbą.

KAM TAI SKIRTA

KAIP TAI VEIKIA

Integruojanti kūno ir judesio terapija apima daug darbo metodų ir krypčių (judesių vystymosi modeliai, autentiškas judesys, somatinė psichologija, prisilietimo terapija ir kt.), tad dirbama pasitelkiant tai, kas naudinga konkrečiam atvejui. Kiekviena sesija gali vykti vis kitaip - dirbama su tuo, kas iškyla tą akimirką, gerbiant kliento norus ir tikslus.

Nors internetinių sesijų metu nėra galimybės patirti gyvą prisilietimą, jos kviečia patirti buvimą ’čia ir dabar’ pokalbio metu stebint savo kūno potyrius, pojūčius kūne, taip pat per vedamą somatinę meditaciją. Sesijos metu šalia verbalios komunikacijos - pokalbio - gali būti naudojamos asociacijos, vaizdiniai, garsai, judesiai, intuityvus prisilietimas savo paties rankomis prie vietos, kuri to prašo kūne. 

Kūno ir judesio terapija apima daug darbo metodų ir krypčių (judesių vystymosi modeliai, autentiškas judesys, somatinė psichologija, prisilietimo terapija ir kt.)
KAIP TAI VEIKIA
Kūno ir judesio terapijos sesijos gali padėti labiau pajausti savo kūną ir save kūne, priimti savo kūną ir emocijas, rasti kūne saugias ir resursines vietas, išmokti naudoti kūno resursus kasdienybėje, įkūnyti savo patyrimą, lankant psichoterapiją arba po jos, nurimti ir atsipalaiduoti, įsižeminti, grįžti į savo vidinį centrą

KUO TAI NAUDINGA

 Šios sesijos gali padėti:

  • Labiau pajausti savo kūną ir save kūne

  • Priimti savo kūną ir emocijas

  • Rasti kūne saugias ir resursines vietas

  • Išmokti naudoti kūno resursus kasdienybėje

  • Įkūnyti savo patyrimą, lankant psichoterapiją arba po jos

  • Nurimti ir atsipalaiduoti

  • Įsižeminti, grįžti į savo vidinį centrą

  • Išmokti medituoti, stebint savo kūną

KUO TAI NAUDINGA

PRAKTIKAI

357404026_2006431289708364_1691056226755078199_n.jpg

DEIMANTĖ

o-145.jpg

ERNESTA

Facetune_05-11-2020-13-31-05.jpg

JURGA

Kūno ir judesio terapijos praktikai
PRAKTIKAI

Kūno ir judesio terapijos praktikai, dirbantys internetu:

Kūno ir judesio terapijos sesijų trukmė ir kaina

PAPILDOMA INFORMACIJA

Sesijos trukmė – viena valanda. Sesijos vyksta patogioje ZOOM aplikacijos platformoje. Esant poreikiui, yra galimybė naudoti kitas aplikacijas. Sesijos gali vykti lietuvių, anglų, ispanų ir kt. kalbomis, priklausomai nuo pasirinkto Kūno ir judesio terapijos praktiko.

Sesijos kaina derinama individualiai su praktiku. Jei patiriate finansinių sunkumų ieškome abipusiai priimtino sprendimo.

PAPILDOMA INFORMACIJA
bottom of page