top of page

Jurga Bliss

Kūnas kalba,

aš girdžiu

Kūno ir judesio terapeutė Jurga Bliss

Klientai ir kolegos pirmiausia pastebi Jurgos profesionalumą, atsakingą požiūrį, atidumą detalėms, humorą ir jautrų, empatišką buvimą tame, kas vyksta. Šalia jos saugu. Jai nėra uždraustų temų, kvailų klausimų ar nusiskundimų.  Ji su pagarba ir atjauta palydi ten, kur tuo metu klientas pasirengęs keliauti. 

Jurgos profesinio domėjimosi sritis yra somatinė psichologija, ji specializuojasi darbe su klientais, susiduriančiais su: psichosomatiniais simptomais; autoimuniniais procesais; vidinės šeimos (subasmenybių) tyrinėjimais; prisirišimo, ribų ir kitais santykių iššūkiais (šeimoje, partnerystėje, įskaitant LGBT+ ir kt. nenormatyvines santykių formas); seksualumo klausimais; gyvenimo užsienyje ir daugiakultūrinėje aplinkoje sunkumais ir kt. 

Jurga su šeima gyvena ir dirba Portugalijoje, kūno ir judesio terapijos sesijas suaugusiems veda internetu lietuvių ir anglų kalbomis visame pasaulyje, o Algarvėje - ir gyvai. Taip pat fasilituoja autentiško judesio bei somatinio judesio tyrinėjimų grupes. Ji turi daugiakultūrinės  patirties, yra mama keturiems vaikams, du iš kurių jau suaugę. 

Jurga yra sukaupusi ilgametę patirtį, dirbant su žmonėmis - pirmąjį savo darbinės veiklos dešimtmetį gilinosi į žmogiškųjų išteklių valdymą, konsultavo verslo įmones darbuotojų motyvacijos ir atlygio klausimais.  Šioje veikloje nerasdama gilaus, autentiško ryšio su savimi ir kitais, Jurga ilgėjosi erdvės, kurioje galime susitikti su  mūsų žmogiškumu, pažeidžiamumu, vidiniu pasauliu. Jos patyrimas kuždėjo, kad atsakymų ieškoti galvoje - nepakanka. Suprasti, kas, kodėl, kaip, yra viena, o tai paversti įkūnytu, praktiniu patyrimu, pokyčiais - kokybiškai kitas žingsnis. Taip į Jurgos gyvenimą atėjo somatinė terapija.
 
Pradėjusi mokytis ir dirbti taikydama Holistinio palsingo, Tibetietiško masažo ir kitas darbo su kūnu technikas, kurios į žmogų žvelgia kaip į visumą, 2017 m. Jurga stojo studijuoti ir baigė trejų metų trukmės somatinės terapijos programą Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London
 
Giliau pajausti, kuo gyvena Jurga, galite užėję į jos autorinės poezijos FB paskyrą "Nenušvitusios eilės”.

.

PATIRTIS

 

2016 - dabar

Privati Kūno terapijos ir somatinio judesio praktika (Individualios somatinės terapijos sesijos, grupinių užsiėmimų vedimas Vilniuje ir Portugalijoje)

 

2000 - 2013 

Projektų vadovės, Žmogiškųjų išteklių valdymo ir atlygio konsultantės ir kt. pareigos verslo konsultacijų ir rinkos tyrimų įmonėse

IŠSILAVINIMAS

 

2017 - 2020 

Integruojančios kūno ir judesio terapijos programa, Dip IBMT, Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London

1998 - 2003

Politikos mokslų bakalauro laipsnis, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

 

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

2022

Systemic Family Constellation, Basic Module
The Constellation's Path Institute for the Study of Systemic Constellations

 

2022
Somatinė traumų terapija
Kolegialus mokymasis

2020

Somatic Resourcing. Body Presence, Movement Resourcing. Jane Okondo  privati praktika (www.continuumteachers.com )


2017

Tibeto medicinos ir Vakarų medicinos požiūris. Virškinimo sistema, Gyd.  V. Orlov VšĮ Tibeto medicinos akademija

2016

Introduction to Psychology. University of Toronto, kursas internetu

2016

Ku-Nye Tibetietiškas masažas, I lygis. VšĮ Tibeto medicinos akademija

2016

Holistinis masažas ir kūno terapija. “Žinijos” draugija

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Black logo - no background_edited
bottom of page