Jurga

Kūnas kalba,

aš girdžiu

IMG_1701.JPG

Jurga yra žmogus, kuris renkasi Gyvenimą. Vietoj gyvenimo svajonėmis ji svajones verčia gyvenimu čia ir dabar - drąsiai pasitikdama vidinio ir išorinio pasaulio iššūkius. Terapinis darbas Jurgai yra resursas, teikiantis įkvėpimą ir nepaliaujamą  mokymąsi darniai būti su savimi ir kitais.

 

Jurga yra sukaupusi ilgametę patirtį, dirbant su žmonėmis - pirmąjį savo darbinės veiklos dešimtmetį gilinosi į žmogiškųjų išteklių valdymą, konsultavo verslo įmones darbuotojų motyvacijos ir atlygio klausimais.  Šioje veikloje nerasdama gilaus, autentiško ryšio su savimi ir kitais, Jurga ilgėjosi erdvės, kurioje galime susitikti su  mūsų žmogiškumu, pažeidžiamumu, vidiniu pasauliu. Jos patyrimas kuždėjo, kad atsakymų ieškoti galvoje - nepakanka. Suprasti, kas, kodėl, kaip, yra viena, o tai paversti įkūnytu, praktiniu patyrimu, pokyčiais - kitas žingsnis. Taip į Jurgos gyvenimą atėjo Kūno terapija.

 

Pradėjusi mokytis ir dirbti taikydama Holistinio palsingo, Tibetietiško masažo ir kitas darbo su kūnu technikas, kurios į žmogų žvelgia kaip į visumą, 2017 m. Jurga stojo studijuoti ir baigė trejų metų trukmės somatinės terapijos programą Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London

 

Jurga su šeima gyvena ir tiesiogiai su klientais dirba Portugalijoje, taip pat kūno ir judesio terapijos sesijas fasilituoja klientams visame pasaulyje internetu lietuvių ir anglų kalbomis. Ji turi daugiakultūrinės  patirties, yra mama keturiems vaikams, du iš kurių jau suaugę ir gyvena savarankišką gyvenimą. 

 

Kolegos ir klientai pirmiausia pastebi Jurgos profesionalumą, atsakingą požiūrį, atidumą detalėms ir jautrų, empatišką buvimą tame, kas vyksta.  Šalia jos saugu. Jai nėra uždraustų temų, kvailų klausimų ar nusiskundimų.  Ji su pagarba ir atjauta  palydės ten, kur tuo metu klientas pasirengęs keliauti. 

 

Giliau pajausti, kuo gyvena Jurga, galite užėję į jos autorinės poezijos FB paskyrą "Nenušvitusios eilės”.

PATIRTIS

 

2016 - dabar

Privati Kūno terapijos ir somatinio judesio praktika (Individualios somatinės terapijos sesijos, grupinių užsiėmimų vedimas Vilniuje ir Portugalijoje)

 

2000 - 2013 

Projektų vadovės, Žmogiškųjų išteklių valdymo ir atlygio konsultantės ir kt. pareigos verslo konsultacijų ir rinkos tyrimų įmonėse

IŠSILAVINIMAS

 

2017 - 2020 

Integruojančios kūno ir judesio terapijos programa, Cert IBMT, Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London

1998 - 2003

Politikos mokslų bakalauro laipsnis, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas

 

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

2020

Somatic Resourcing. Body Presence, Movement Resourcing. Jane Okondo  privati praktika (www.continuumteachers.com )


2017

Tibeto medicinos ir Vakarų medicinos požiūris. Virškinimo sistema, Gyd.  V. Orlov VšĮ Tibeto medicinos akademija

2016

Introduction to Psychology. University of Toronto, kursas internetu

2016

Ku-Nye Tibetietiškas masažas, I lygis. VšĮ Tibeto medicinos akademija

2016

Holistinis masažas ir kūno terapija. “Žinijos” draugija

  • LinkedIn
  • Facebook

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1
2
Facetune_05-11-2020-09-36-53_edited.jpg
Facetune_05-11-2020-10-04-38_edited.jpg
o-84.jpg

GEDIMINAS

123738753_4103752146307669_4536405150479

DEIMANTĖ

o-140.jpg

INGRIDA

o-145.jpg

ERNESTA