top of page

Ernesta

Taip. Kūnas atsimena.

o-145.jpg

Tada, apie 33-uosius savo Gyvenimo metus, pagavau mintijant: darbu nepatenkinta, tarpusavio santykiais su aplinkiniais, šeima ar draugais taip pat, savimi taip pat, namais taip pat; visi tik ėda ir engia mane; nejau baigėsi Gyvenimas. 

Tada ir prasidėjo manoji Odisėja. Pirmiausia aplankiau psichologės kabinetą. Mesti visa ko neketinau. Tik labiausia gyvenau su klausimu: kas Tau, Ernesta, nutiko, kad nebeliko jokio džiugesio Gyvenime. Odisėja tęsiasi iki šiolei. 

Po psichoterapijos, atkeliavo ezoterikos Pasaulis. Klajonės, o vėliau ir klejonės jame. Gyvenimas, kaip aš vadinu: nuo dozės iki dozės (t.y. nuo seminaro iki seminaro, nuo sesijos iki sesijos). 

Galiausia gimus antrajam sūnui. Gyvenimas pakvietė patyrinėti kūną, jo sąsajas bei reakcijas į mintis, emocijas, nuolatos mintijamas istorijas, psichiką, pojūčius. Čia prasidėjo mano visos Gyvenimo patirties integracija suvokiant ir leidžiant tyrinėti savo įprastus elgesio modelius ir keisti tuos, kurie jau atgyvenę ir kenkia mano sveikatai.

Šią vasarą trečius studijų metus vainikavo baigiamasis darbas, kuriame pasidalinau su kolegomis ir lektoriais savo įžvalgomis, eskperimentais, suvokimais, kūno atminties patyrimu, lydėjusiu visus tris paskutiniuosius studijų metus. Šalia Integruoto kūno ir judesio terapijos instituto studijų (Integrative Bodyworks and Movement Therapy Institute), papildomai studijavau pas kūno psichoterapijos praktikus ir lektorius papildomus kursus, kuriuose labiau tyrinėjama buvo trauma ir jos patyrimas kūne.

Balsas. Jis mano barometras – kaip vidinio pasaulio peripetijos atsiskleidžia išoriniame. Kiek esu įsitikinusi ir kaip parodo, kiek koks įsišaknijęs elgesio modelis keliauja anapilin.

Praktika ir tyrinėjimas tęsiasi toliau. Tai studijos, kurios negalėjo būti atskirtos nuo mano kasdienio Gyvenimo. Stebiu jog vis tik aš jau tuo gyvenu, kuo toliau tuo labiau. Praktika virsta teorija ir teorija virsta praktika. Tai nuolatinis ciklas. Bene pirmą kartą Gyvenime patiriu, jog tai, ką studijuoju - niekaip negali būti atskirta nuo mano kasdienio Gyvenimo. Aš tai patiriu tik praktikuodama, tyrinėdama, bandydama, eksperimentuodama. Tiek dalindamasi savo patyrimais su aplinkiniais.

Teorija be jos praktikos – nenuveda šiuo atveju manęs į patyrimą. 

Ir tada, kuomet jau mano kūnas labiau kalba patirtimi, lieka vis mažiau abejonių, kad kūnas, mintys, emocijos, mintijamos istorijos, jausmai, potyriai – itin glaudžiai susiję ir bendradarbiauja. Ir kad ne tik galvos smegenys yra vedančioji kūno ir žmogaus dalis. Ne tik. Pamenu kaip dabar, tyrinėjant nervų sistemą, likau su klausimu: kas yra bosas, panašu, kad galvos smegenys menkai šiuo atveju gali padėti. Tada kas, kas tas Bosas?

PATIRTIS

 

2020 09 – dabar

Asistentė Integruojančios kūno judesio terapijos instituto programoje

 

2019 09 – dabar

Kūno ir judesio terapeutė projekte „Herojaus kelionė“

 

2019 09 – dabar

Patyriminė edukacija, projektų kūrimas, vystymas ir fasilitavimas VŠĮ „Domus Solis“

 

2020 02 – dabar

Somatinės edukacijos ir terapijos asociacija (SETA), valdybos narė

 

2019 05 – 2019 09

EP komiteto “Lemiamas šuolis“ rinkiminės kampanijos organizavimas

 

2018 09 – 2020 01

Verslo vystymas ir komunikacija aromaterapijos ir parfumerijos studijoje “Laimė Kiškūnė”

 

2010 01 – 2016 06

Klientų aptarnavimo direktorė skaitmeninės rinkodaros agentūroje „Gaumina“

 

2009 02 – 2010 01

Pardavimų direktorė spaustuvėje „Grafija“

 

2006 11 – 2009 02

Projektų direktorė komunikacijų agentūroje „DDB Vilnius“

 

2003 03 – 2006 11

Projektų vadovė komunikacijų agentūroje “Lukrecijos reklama”


 

IŠSILAVINIMAS

 

2017 09 – 2020 08

Kūno terapijos studijos, Integruojančios kūno ir judesio terapijos Institutas, Londonas

 

2000 – 2003

Marketingo ir tarptautinės komercijos magistro kvalifikacinis laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas

 

1996 – 2000

Verslo vadybos ir administravimo bakalauro kvalifikacinis laipsnis, Vytauto Didžiojo universitetas 


 

KITI MOKYTOJAI

 

Susan Aposhyan, Grandmother Arapata, Vivek, Margaret Landale, Rasa Mažionienė, Morit Heitzler, Jane Ocondo, Joan Davis, Andrea Olsen, Laurens Storms, Dalia Braziulytė


 

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

 

2012 – dabar

Įkūnyta praktika, kūno ir judesio terapija, somatinis judėjimas ir edukacija, autentiško judėjimo disciplina, psicho analitika, psichologija, civilizacijų istorija, Jungo psichologija, archetipų psichologija, simbolika, mitų psicho analitika, aromaterapija, spalvų terapija

 

2003 – dabar

Verslo ir komunikacijos pasaulio įgūdžiai

  • Facebook

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

bottom of page