top of page

Deimantė

May my presence be enough

Kūno ir judesio terapeutė Deimantė Matulė

Deimantei jau vaikystėje buvo įdomus pasaulis ir žmogus jame, jo vidiniai lobiai, meilė ir skausmas, kūne likusios sielos žaizdos. Jos jautrumas aplinkai gan anksti padėjo atskirti, kas jai yra tikra, pažinti ir pajausti žmogaus būsenas. Viduje skleidėsi gyvenimo ieškotojos ir tyrinėtojos siela.  Dar paauglystėje apsupta Lietuvos gamtos dažniau laiką leido su gyvūnais arba viena, gilindamasi į savo prigimtį ar skaitydama knygas apie psichologiją, psichoterapiją. Pradėjusi lankyti paaugliams skirtus jogos užsiėmimus, vykdavo i jogos stovyklas, kur prasidėjo pirmosios pažintys su vidine kūno išmintimi. Tik tada dar nebuvo aišku, kaip tai pavadinti. Deimantė visada jautė, kad yra kažkas daugiau nei mintys, žodžiai; ir skausmas ar žmogaus kančia dažnai gyvena jo kūne. Kūnas žino, viską atsimena, jis turi savo atmintį.

 

2017 metais pradėjusi studijuoti Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London) iš arčiau prisilietė prie savosios vidinės išminties, o praėjusi Autentiško Judesio Praktiką su nuostabia mokytoja Cornelia Schmitz dar subtiliau pajuto savo vidinę stiprybę būti su tuo, kas gimsta dabar, su tuo, kas tiesiog yra ir nebijoti savo tiesos. Ši praktika padeda Deimantei išbūti su savo ir kitų jausmais jų tiesos akimirką, kurti saugią erdvę klientams bei sau pasaulyje.

Gyvenusi ne vienoje Europos šalyje, keliavusi po nuostabią Pietų Amerikos gamtą, įkopusi į daugybę kalnų viršūnių apsistojo Šveicarijos Alpėse, kur kasdien susitinka su tyla, gamta ir savo gyvenimo muzika. Mokydamasi ir tyrinėdama save, savo traumas ir poreikius bei būdama su klientais, ji jau žino, kad tai – jos misija. Ji tiki praeitais gyvenimais, sielų kelionėmis, sapnais ir meile.

 

Kitiems Deimantė yra eksperimentatorė, kurios analitinis mąstymas neužgožia gyvų instinktų proceso metu. Jos žvilgsnis – palaikantis ir šiltas, kurio dėka kuriasi saugi erdvė atsiskleisti netikėtoms ir sudėtingoms sielos pusėms. Ji tviska įvairiomis spalvomis, kartais pasiima tai, ko jai reikia iš esamos akimirkos, kartais ji subrendus moteris, o kartais – žaidžianti mergaitė. Kai kiti būna su Deimante, jaučiasi jos priimti, ji pasiruošusi pamatyti ir išgirsti. Deimantė moko kurti vidines ir išorines savęs palaikymo sistemas. Ji kalba tiek, kiek jaučia, kad reikia būtent dabar, kartais tyla – svarbiausi neištarti žodžiai. Kiti mato jos jautrumą ir primena kaip mums visiems svarbu būti su kitu – būnant savyje. Kiti ateina pasikalbėti su ja apie Meilę, visokias jos spalvas.

 

Deimantė teikia individualias sesijas suaugusiems žmonėms lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis. Ją dominančios temos – vaikystės traumos, santykiai, meilė, kūno psichosomatika, vidinis vaikas, ribos su savimi ir kitu, emigracija.

PATIRTIS

 

2018 – dabar

Individualios somatinės terapijos sesijos su suaugusiais lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis gyvai ir internetu.

 

IŠSILAVINIMAS

​ 

2017 09 - 2020 08

Kūno terapijos studijos, Integruojančios kūno ir judesio terapijos institutas, Didžioji Britanija, Londonas

 

2017

Įvadas į Geštalto Psichoterapiją su Brigita Kaleckaite, Vilnius, Lietuva

 

2017

Margarit Landale pirmas kursas apie traumas, Vilnius, Lietuva

 

2016 ICF Sertifikuota Koučingo Programa

Baltijos Koučingo Centras, Vilnius, Lietuva

 

2010 – 2013           

Komunikacijos ir Anglų kalbos bakalauras, Roskildės Universitetas, Danija

 

KITI ĮTAKOJĘ MOKYTOJAI

   

Margaret Landale, Brighton, UK

Oleg Kovrikov, Vilnius, Lithuania

Cornelia Schmitz, Vokietija

Jane Okondo, UK

Brigita Kaleckaitė, Vilnius, Lietuva

Robertas Petronis, Vilnius, Lietuva


 

  • Facebook
Kūno ir judesio terapeutė Deimantė Matulė
Kūno ir judesio terapeutė Deimantė Matulė
Kūno ir judesio terapeutė Jurga Bliss

JURGA BLISS

Kūno ir judesio terapeutė Ernesta Skeberė

ERNESTA

Kūno ir judesio terapeutė Ingrida Danytė

INGRIDA

bottom of page