top of page

Deimantė

May my presence be enough

Kūno judesio terapeutė Deimantė Matulė / nuotraukos aut. Dita Malinovska

Deimantei jau vaikystėje buvo įdomus pasaulis ir žmogus jame, jo vidiniai lobiai, meilė ir skausmas, kūne likusios sielos žaizdos. Jos jautrumas aplinkai gan anksti padėjo atskirti, kas jai yra tikra, pažinti ir pajausti žmogaus būsenas. Viduje skleidėsi gyvenimo ieškotojos ir tyrinėtojos siela. Pradėjusi lankyti paaugliams skirtus jogos užsiėmimus, vykdavo i jogos stovyklas, kur prasidėjo pirmosios pažintys su vidine kūno išmintimi.  Deimantė visada jautė, kad yra kažkas daugiau nei mintys, žodžiai; ir skausmas ar žmogaus kančia dažnai gyvena jo kūne. Kūnas žino, viską atsimena, jis turi savo atmintį.

 

2017 metais pradėjusi studijuoti Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London) iš arčiau prisilietė prie savosios vidinės išminties, o praėjusi Autentiško Judesio Praktiką su nuostabia mokytoja Cornelia Schmitz dar subtiliau pajuto savo vidinę stiprybę būti su tuo, kas gimsta dabar. Ši praktika padeda Deimantei išbūti su savo ir kitų jausmais jų tiesos akimirką, kurti saugią erdvę klientams bei sau pasaulyje.

 

Gyvenusi ne vienoje Europos šalyje, keliavusi po nuostabią Pietų Amerikos gamtą, įkopusi į daugybę kalnų viršūnių apsistojo Šveicarijos Alpėse, kur kasdien susitinka su tyla, gamta ir savo gyvenimo muzika. 

Kitiems Deimantė yra eksperimentatorė, kurios analitinis mąstymas neužgožia gyvų instinktų proceso metu. Jos žvilgsnis – palaikantis ir šiltas, kurio dėka kuriasi saugi erdvė atsiskleisti netikėtoms ir sudėtingoms sielos pusėms. Deimantė moko kurti vidines ir išorines savęs palaikymo sistemas. Kiti mato jos jautrumą ir primena kaip mums visiems svarbu būti su kitu – būnant savyje. Kiti ateina pasikalbėti su ja apie Meilę, visokias jos spalvas.

 

Deimantė teikia individualias sesijas suaugusiems žmonėms lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis. Ją dominančios temos – vaikystės traumos, santykiai, meilė, kūno psichosomatika, vidinis vaikas, ribos su savimi ir kitu, emigracija.

PATIRTIS

 

2018 – dabar

Individualios somatinės terapijos sesijos su suaugusiais lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis gyvai ir internetu.

 

IŠSILAVINIMAS

​ 

2017 09 - 2020 08

Kūno terapijos studijos, Integruojančios kūno ir judesio terapijos institutas, Didžioji Britanija, Londonas

 

2017

Įvadas į Geštalto Psichoterapiją su Brigita Kaleckaite, Vilnius, Lietuva

 

2017

Margarit Landale pirmas kursas apie traumas, Vilnius, Lietuva

 

2016

Terapinė Grupė su Olegu Kovrikovu (Koučingo Centras, Vilnius, Lietuva)

 

2016

ICF Sertifikuota Koučingo Programa

Baltijos Koučingo Centras, Vilnius, Lietuva

 

2010 – 2013           

Komunikacijos ir Anglų kalbos bakalauras, Roskildės Universitetas, Danija

 

KITI ĮTAKOJĘ MOKYTOJAI

   

Margaret Landale, Brighton, UK

Oleg Kovrikov, Vilnius, Lithuania

Cornelia Schmitz, Vokietija

Jane Okondo, UK

Brigita Kaleckaitė, Vilnius, Lietuva

Robertas Petronis, Vilnius, Lietuva

  • Facebook
  • @silentspots
361684698_1697669440660390_3902402761967349311_n.jpg
IMG_8414.jpg
Jau dvejus ar trejus metus lankau sesijas su Deimante . Jos man labai padeda pajusti ryšį su savo kūnu ir susilieti su savo tikrąja savastimi. Man patinka, kad Deimantė užduoda unikalius klausimus, padedančius atrasti savo tiesą ir kelią. Ji labai organizuota ir rūpestinga mūsų sesiju metu- tai labai vertinu terapeutuose. Sesijas lankau profilaktiškai net tada, kai gyvenime neturiu jokių rimtų problemų - nes jos man padeda mokytis būti geriausia savo versija kasdienybėje.

Sindy, Šveicarija

Kūno judesio terapeutė Deimantė Matulė / nuotraukos aut. Dita Malinovska

Kūno judesio terapeutė Deimantė Matulė /

nuotraukų aut. Dita Malinovska

Kūnas yra nematoma siela, o siela yra nematomas kūnas. Kūnas ir siela niekur nėra atskirti, jie yra vienas kito dalys, jie yra vienos visumos dalis. Turite priimti kūną, turite gerbti kūną, turite būti dėkingi savo kūnui... Kūnas yra pats tobuliausias egzistuojantis mechanizmas - jis tiesiog nuostabus! Ir palaiminti tie, kurie stebisi. Pradėkite nuostabos jausmą nuo savo kūno, nes jis yra arčiausiai jūsų. Gamta arčiausiai priartėjo prie jūsų, egzistencija arčiausiai priartėjo prie jūsų per kūną. Jūsų kūne yra vandenynų vanduo, jūsų kūne yra žvaigždžių ir saulių ugnis, jūsų kūne yra oras, jūsų kūnas sukurtas iš žemės.

Osho

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

bottom of page