• o-202.jpg

    INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

  • o-66.jpg

    GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

  • o-24.jpg
  • o-265.jpg

    VERSLUI

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Tai būdas geriau pažinti save bei pažadinti savo vidinę kūno išmintį, kurios reikia norint gyventi pilnavertį, sodrų, sveiką gyvenimą. 

 

Daugiau apie interuojančią kūno ir judesio terapiją skaitykite čia.

EDUKACIJA / TERAPIJA

 
 

EDUKACIJA / TERAPIJA

GRUPINIAI UŽSIĖMIMAI

Grupiniame užsiėmime tyrinėjimas vyksta per judesį ir/ar prisilietimą, lydimą pagarbaus terapeuto liudijimo. Proceso metu per kylančius pojūčius, asociacijas, vaizdinius, emocijas įsiklausome į kūne glūdinčią išmintį. Ją vėliau galime išplėsti pokalbiu ar kita išraiška. Šioje praktikoje ypač daug erdvės improvizacijai. Proceso eiga priklauso nuo kliento poreikių, terapeuto intuicijos apie tai, kas konkrečiame momente labiausiai gyva. Kartais keliaujame labiau struktūruotu keliu ir bandome suprasti, kaip veikia tam tikra kūno sistema. Pavyzdžiui, ieškome būdo, kaip sugrąžinti mūsų nervų sistemai balansą tarp poilsio ir aktyvumo.

EDUKACIJA / TERAPIJA

 

EDUKACIJA

VAIKAMS

Įvairaus formato užsiėmimai vaikams, kurie įkūnytu būdu kviečia tyrinėti pagrindines kūno sistemas (odą, skeleto ir jungiamojo audinio sistemas, organus, raumenų sistemą, skysčių sistemas, nervų sistemą, endokrininę sistemą, imuninę sistemą, psichoneuroimunologiją), gimimo procesą, perėjimą iš paauglystės į pilnametystę ir kitus svarbius mūsų gyvenimo virsmus.

 

Siūloma medžiaga yra išmokstama per žaidimus, kūrybines užduotis, judesio pratimus. Dėl patirtinio mokymosi būdo įgytos žinios įsitvirtina giliai kūne. Medžiaga gali būti dėstoma lietuvių ir anglų kalbomis.

EDUKACIJA

 

EDUKACIJA

VERSLUI

Įvairaus formato užsiėmimai verslui, kurie įkūnytu būdu kviečia susipažinti ir tyrinėti, kaip kūnas gali padėti spręsti konfliktus, atrasti naujas idėjas bei įžvalgas verslui.

© 2021 ĮKŪNYTA PRAKTIKA

Nuotraukos © 2021 Zemaityte photography

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ