Nervas klajoklis somatikoje

Seminaras

Kovo 28 d., pirmadienį, 18 val.

Kovo 28 dienos (pirmadienio) vakarą kviečiame į pažintį su mūsų nervų sistemoje esančiais mažais ir dideliais stebuklais. Šiame seminare pasidalinsime prieš metus įvykusio ypatingai daug dėmesio susilaukusio seminaro „Nervas klajoklis somatinėse praktikose“ atnaujinta ir papildyta informacija bei nervų sistemą palaikančių pratimų seka.

KĄ VEIKSIME?

jūra-141.jpg

APIE

#Polyvagal teorija yra mokslu pagrįsta teorija, aiškinanti, kaip mūsų autonominės nervų sistemos būsena daro įtaką ir yra įtakojama dinamiškų gyvenimo iššūkių. Teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Pirmą kartą 1994 m. šią teoriją pristatė neuromokslininkas Stephen W. Porges. Ši teorija vis dar yra aktyviai tyrinėjama ir plėtojama. Remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip kurti gilaus saugumo jausmą. 

m-162.jpg

LYDI

Ingrida Danytė

Savąjį gyvo, gyvenančio kūno pažinimą Ingrida pradėjo 2017 metais Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London). Vis dar studijuodama institute, pradėjo mokytis Vokietijoje, privačioje Autentiško Judesio Disciplinos (Circles of Four) mokytojos Cornelia Schmitz praktikoje. Ingridos buvimą visada lydi žaismingumas bei meilė smalsiai ir autentiškai vaiko prigimčiai - tai, kuri gyvena pasaulyje, ir tai, kuri gyvena mūsų širdyse.

PAPILDOMA INFORMACIJA

KADA

Kovo 28 d., 18 val.

Jei nepavyks dalyvauti gyvai, po susitikimo pasidalinsime įrašu.

KUR

Online

Nuoroda pasidalinsime prieš renginį.

KAINA

15 eur 
IBMT bendruomenės nariams susitikimas nemokamas arba už padėką.

GLOBOJA

Jurga Bliss


Jurga yra žmogus, kuris renkasi Gyvenimą. Vietoj gyvenimo svajonėmis ji svajones verčia gyvenimu čia ir dabar - drąsiai pasitikdama vidinio ir išorinio pasaulio iššūkius. Terapinis darbas Jurgai yra resursas, teikiantis įkvėpimą ir nepaliaujamai  mokantis apie vidinę išmintį, glūdinčią kiekviename iš mūsų, ir prieinamą kiekvienam, jei tik drįstame prie jos prisiliesti.

IMG_5056.JPG