o-175.jpg

Integruojančios

kūno ir judesio terapijos sesijos vaikams

Integruojančios kūno ir judesio terapijos bei edukacijos sesijos gali būti labai naudingos normalios raidos arba specialiųjų poreikių (autizmo spektro sutrikimus, ADHD, raidos sutrikimus, emocinius iššūkius ir kt.) turintiems vaikams. Sesijos gali padėti įgyti geresnį savo kūno supratimą ir kontrolę, stiprinti socialinę toliaranciją.

Integruojanti kūno judesio terapija taikoma įvairaus amžiaus vaikams, tačiau naudingiausia, kai pradedama kuo ankstesniame amžiuje.

KAM TAI SKIRTA

KAIP TAI VEIKIA

Sesijų metu per judesius (ropojimą, šokinėjimą, ridenimąsi ir kt.) bei kūrybinius žaidimus vaikai turi galimybę dar kartą patirti jų kūdikystėje buvusius raidos etapus, patyrinėti kūno koordinaciją, jėgą, prisitaikymą ir partnerystę, lavinti vaizduotę. 

Visi somatiniai įgūdžiai mokomi tyrinėjant. Toks būdas leidžia rasti duris į kiekvieno vaiko savitą pasaulį bei atrasti kiekvieno vaiko autentišką judėjimą.

o-124.jpg
 
o-46.jpg

KUO TAI NAUDINGA

Sesijų poveikis kiekvienam vaikui skirtingas:

  • užsiėmimai gali padėti lengviau, laisviau, užtikrinčiau judėti, sklandžiau ropoti, kalbėti,

  • gali pagerėti orientacija erdvėje,

  • taip pat sesijos gali padėti paprasčiau, lengviau pereiti iš vienos erdvės į kitą (kai kyla sunkumų išvažiuojant iš namų, išeinant iš darželio ir pan.)

  • yra ir daug netiesioginio poveikio – pokyčiai gali išryškėti visai kitoje srityje, nei iš pradžių tikėtasi.

 

PRAKTIKAI

o-140.jpg

INGRIDA

o-284.jpg
 

Kūno ir judesio terapijos praktikai, dirbantys su vaikais:

o-212_edited.jpg

PAPILDOMA INFORMACIJA

Sesijos trukmė – 45 min. Sesijos gali vykti lietuvių ir anglų kalbomis. Tarp sesijų vyksta proceso aptarimai kartu su vaiko tėvais/globėjais.