top of page

Nervas klajoklis somatinėse praktikose

Seminaras

Ar kada ieškojai būdų suprasti savo reakcijas į gyvenime kylančius iššūkius bei stresą? Ar kada susimąstei, kur slypi mūsų nervų sistemos atsparumas ir kaip jį sustiprinti? Visa tai ir dar daugiau tyrinėsime vienos dienos seminare kartu su kūno terapeutėmis Jurga Bliss (https://www.somaticbliss.eu/) ir Ingrida Danyte (https://www.embodifi.com/lt). 

Registracija sustabdyta
jūra-141.jpg

KĄ VEIKSIME

Seminaro metu pateiksime glaustą Polyvagal teorijos sampratą, sudarysime asmeninį ANS žemėlapį (remsimės Deb Dana), tyrinėsime socialinio įsitraukimo anatomiją bei praktikuosime Stephen W. Porges, Stanley Rosenberg, Deb Dana, Irene Lyon siūlomus pratimus nervo klajoklio tonizavimui bei savireguliacijai, ieškosime, kaip per judesį galime palaikyti savo nervų sistemą.

PROGRAMA

10.00 - 11.00 Susipažinimo ratas ir somatinė praktika
11.00 - 13.00 Asmeninio autonominės nervų sistemos žemėlapio sudarymas (pagal Deb Dana)
13.00 - 14.30 Pietų pertrauka
14.30 - 15.00 Socialinio įsitraukimo anatomija 
15.00 - 16.00 Pratimai nervų sistemos atsparumo stiprinimui (pagal S. Porges, S. Rosenberg, D. Dana)

m-162.jpg

LYDI

Ingrida Danytė

Ingrida yra kūno terapeutė, diplomuota integruotos kūno ir judesių terapijos (IBMT) praktikė. Šiuo metu Ingrida koordinuoja Integruotos kūno ir judesių terapijos instituto Lietuvos filialo (ibmt.co.uk) studijų programą. Ingrida specializuojasi darbe su vaikais ir paaugliais, įskaitant vaikus, turinčius specialiųjų poreikių.


Daugiau informacijos https://www.ingridadanyte.com/

PAPILDOMA INFORMACIJA

KADA

Gegužės 27 d.

seminaras 10-16 val.

pietų pertrauka 13-14:30 val.

KUR

Žygimantų g. 10-26B (Ingridos Danytės vaikų somatinės terapijos studija)

KAINA

50 eur (vieta rezervuojama pervedus 20 eur avansą, nedalyvavimo atveju avansas negrąžinamas) 

Registracija sustabdyta

LYDI

Jurga Bliss

yra kūno terapeutė, diplomuota integruotos kūno ir judesių terapijos (IBMT) praktikė. Jurga su šeima gyvena ir dirba Portugalijoje, kūno ir judesio terapijos sesijas suaugusiems veda internetu lietuvių ir anglų kalbomis visame pasaulyje, o Algarvėje - ir gyvai. Gegužės mėnesį Jurga viešės Lietuvoje, tad turime nuostabią progą su ja susitikti gyvai Vilniuje! Jurgos profesinio domėjimosi sritis yra somatinė psichologija, ji specializuojasi darbe su klientais, susiduriančiais su: psichosomatiniais simptomais; autoimuniniais procesais; prisirišimo, ribų ir kitais santykių iššūkiais; seksualumo klausimais; gyvenimo užsienyje ir daugiakultūrinėje aplinkoje sunkumais ir kt. 


Daugiau informacijos www.somaticbliss.eu 

IMG_5056.JPG
jūra-141.jpg

 APIE PALYVAGAL TEORIJĄ

Polyvagal teorija yra mokslu pagrįsta teorija, aiškinanti, kaip mūsų autonominės nervų sistemos būsena daro įtaką ir yra įtakojama dinamiškų gyvenimo iššūkių. Teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Pirmą kartą 1994 m. šią teoriją pristatė neuromokslininkas Stephen W. Porges. Ši teorija vis dar yra aktyviai tyrinėjama ir plėtojama. Remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip kurti gilaus saugumo jausmą. 

bottom of page