top of page

Kortų rinkinys

"Dancing with the Guidant Presence"

25 eur
 

Rinkinį "Dancing with the Guidant Presence" sudaro 61 korta su piešiniu bei tekstu, gimusiu Ingridos Danytės asmeninių sąmoningo judesio tyrinėjimų metu. Pasitelkiant kortas Ingrida kviečia per judesį užmegzti ryšį su mūsų vidiniais vedliais. 

  • Rinkinį sudaro 61 korta bei rankomis siūtas maišelis kortoms susidėti.

  • Kortų išmatavimai: 8 x 12 cm.

  • Tekstai anglų kalba.

Jei norite įsigyti, parašykite mums ikunytapraktika@gmail.com

ISTORIJA

Labas!

Esu Ingrida. Šią kelionę pradedu nuo klausimo „kas gali mane vesti šioje gelmėje?“ ir netrukus sulaukiu savo mokytojos pasiūlymo, kad galbūt piešimas nedominuojančia ranka gali padėti užmegzti ryšį su tais, kurie veda.


Po kurio laiko liudiju pokytį savo ryto rituale. Pabudusi po sapnų kupinos nakties ir išgėrusi puodelį arbatos, atlieku vieną gongo dūžį. Tada stoviu priešais tuščią erdvę savo kambaryje. Liudiju ją. Užmerkiu akis, įžengiu, judu. Po kurio laiko atsimerkiu. Atlieku tris gongo dūžius. Grįžtu ten, kur pradėjau judėti. Dar kartą liudiju tuščią erdvę ir būtent čia nutinka pokytis. Šį kartą savo nedominuojančia kaire ranka imu kelias aliejines pasteles ir piešiu. Tai nauja. Šis piešinys skiriasi nuo visų kitų. Giliai ilsiuosi ir jaučiu, kad mokausi. Pabaigoje padėjusi pasteles į šoną, taip pat, kaip ir daugybę kartų anksčiau, rašau. Rašau savo patirtį ir savo sapnus.


Šis ritualas jau keletą metų kiekvieną rytą kartojasi ta pačia aiškia seka. Po kurio laiko susitinku gilų troškimą pasidalinti tuo, ką iki šiol atradau savojoje gelmėje. Noriu pasidalinti tuo, kas ten įmanoma. Taip pat, kas man padeda likti čia ir dabar. Turiu norą pasidalinti savo giliausiomis pamokomis ir giliausiais tyrinėjimais.


Aš pasirenku 61 piešinį ir šalia parašau žodžius, kurie gimė ritualų pabaigoje. Kai laikysite kortų kaladę savo rankoje, aš kviečiu išsirinkti vieną ar kelias korteles, kurios labiausiai traukia dėmesį, bei perskaityti parašytus žodžius. Atkreipkite dėmesį į savo kūną, jo pojūčius bei kylančius impulsus. Tada ženkite į erdvę ir judėkite su matomu paveikslėliu.

 

Kviečiu šokiui ir giliai tikiu, kad tai gali padėti užmegzti ryšį su keikvieno iš mūsų vidiniais vedliais.

Ingrida

bottom of page