DATA
Spalio 18 d.

LAIKAS
18:00 - 19:15

VIETA
Įkūnytos Praktikos studija,
Žygimantų g. 10-26b, Vilnius


PIRMO SUSITIKIMO KAINA
15 eur
 

Preliminari dalyvio mėnesio kaina - 40 eur (kaina gali nežymiai kisti priklausomai nuo susidariusios grupės dydžio).


Grupėje ne daugiau  dalyvių
 
LYDI
Ingrida

GLOBOJA
Jurga

Sveikos nervų sistemos link. Polyvagal teorijos tyrinėjimų grupė

Nuo spalio 18 dienos renkama tęstinė #Polyvagal teorijos studijų grupė, kurioje bus nagrinėjamas praktinis Polyvagal teorijos pritaikymas kasdienybėje. Nagrinėsime ir kartu praktikuosime Stephen W. Porges, Stanley Rosenberg, Deb Dana, Irene Lyon siūlomus pratimus, tyrinėsime jų įtaką, ieškosime, kaip per judesį galime palaikyti savo nervų sistemą. 


Praktikų metu gilinsime ryšį su vidinių pojūčių pasauliu, pažinsime kiekvieno iš mūsų unikalią nervų sistemos kalbą, patirsime savireguliaciją ir koreguliaciją. Pažinsime įsižeminimą, orientaciją, seksime savo vidiniais impulsais. Tyrinėjimų metu įsitikinome, kad reguliari praktika ir nuolatinis mokymasis yra tai, kas padeda mūsų nervų sistemai sveikti. 


Pirmo susitikimo metu susipažinsime, išgirsime vieni kitų lūkesčius, aptarsime susitikimų datas ir laikus, galimybes (esant norui) jungtis online, susipažinsime su teorija bei atliksime dalį Stanley Rosenberg siūlomų praktikų.

#Polyvagal teorija yra mokslu pagrįsta teorija, aiškinanti, kaip mūsų autonominės nervų sistemos būsena daro įtaką ir yra įtakojama dinamiškų gyvenimo iššūkių. Teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Pirmą kartą 1994 m. šią teoriją pristatė neuromokslininkas Stephen W. Porges. Ši teorija vis dar yra aktyviai tyrinėjama ir plėtojama. Remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip kurti gilaus saugumo jausmą. 

 

TRUKMĖ
2 val.

KAINA
17 eur
 
JEI NORITE ĮSIGYTI SEMINARO ĮRAŠĄ, RAŠYKITE MUMS ikunytapraktika@gmail.com.

LYDI
Ingrida

Nervas klajoklis somatinėse praktikose

Stephen Porges aprašyta #Polyvagal teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Taip pat remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip tam tikrais būdais stimuliuojant galvinius nervus kurti gilaus saugumo jausmą. Viena iš šių praktikų yra Ingrida Danytė, kuri jau kelerius metus gilinasi į šią teoriją bei taiko ją darbe su vaikais ir suaugusiais bei savo kasdienybėje.

Tad kovo 25 dienos (ketvirtadienio) vakarą kviečiame į pažintį su mūsų nervų sistemoje esančiais mažais ir dideliais stebuklais labai įdomiame lengvai praktiškai pritaikomame seminare.

Susitikimo metu:

  • pateiksime labai glaustą Stephen Porges #Polyvagal teorijos sampratą per somatinį žvilgsnį,

  • dėmesį telksime į tai, kaip mes jaučiame ir iš ko pastebime nervo klajoklio bei kitų galvinių nervų veikimą mūsų kūne,

  • dalinsimės praktiniais patarimais ir pratimais, kaip stimuliuodami šiuos nervus galime kurti saugumo jausmą savo kūne.