ĮKŪNYTOS PRAKTIKOS MEET'UP #3

DATA
Rugsėjo 18 d.

LAIKAS
10:00 - 18:00
pertrauka 13:00 - 15:00

VIETA
Psichologijos studija "Menas būti" (didžioji salė), Krivių g. 5, Vilnius

KAINA
70 eur - iki rugpjūčio 31 d imtinai.
90 eur - nuo rugsėjo 1 d. 


Jei turite finansinių sunkumų, tačiau norite dalyvauti, rašykite mums ikunytapraktika@gmail.com, turime kelias vietas, kurių kaina 50 eur.

Registracija patvirtinama sumokėjus
40 eur avansą.
 
LYDI
Ingrida
Jurga

Iš kokono į platų pasaulį

Galbūt esi linkusi/-ęs į uždarumą, jautrumą, tave dažnai apima jausmas, kad visko per daug ir norisi užsidaryti nuo viso pasaulio, bet nesinori atstumti tau brangių žmonių?

Jei tavyje kyla šie klausimai ir tau būtų įdomu patyrinėti, kaip saugiai ir su pagarba savo jautrumui eiti į santykį su kitais, šis seminaras gali būti labai naudingas.

Nedidelėje grupėje, saugioje ir jaukioje aplinkoje kviesime patyrinėti savo jautrumą, uždarumą, pajusti savo kūną, savo ribas, ieškosime būdų, kaip nepamirštant švelnumo sau kurti santykį su kitais ir mus supančia aplinka.

Seminare bus taikomi kūno ir judesio terapijos (IBMT) metodai, taip pat bus naudojamos Lietuvoje dar mažai matytos SENSORINĖS PRIEMONĖS, pasiūtos iš elastinio audinio: 

  • sensoriniai kostiumai ir 

  • 3-jų bei 10-ties metrų elastinio audinio žiedai. 


Jos padės geriau įsižeminti ir pajausti savo kūną, ribas ir saugiai įsikurti „savame kailyje“. Seminaro metu bus judama, tad svarbi judesių nevaržanti apranga.


Seminaras gali sudominti ir terapeutus bei kitus specialistus, taikančius darbo su kūnu metodus, nors seminaras ir nebus metodinis.

 

ĮKŪNYTOS PRAKTIKOS MEET'UP #2

TRUKMĖ
2 val.

KAINA
17 eur
 
JEI NORITE ĮSIGYTI SEMINARO ĮRAŠĄ, RAŠYKITE MUMS ikunytapraktika@gmail.com.

LYDI
Ingrida

Nervas klajoklis somatinėse praktikose

Stephen Porges aprašyta #Polyvagal teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Taip pat remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip tam tikrais būdais stimuliuojant galvinius nervus kurti gilaus saugumo jausmą. Viena iš šių praktikų yra Ingrida Danytė, kuri jau kelerius metus gilinasi į šią teoriją bei taiko ją darbe su vaikais ir suaugusiais bei savo kasdienybėje.

Tad kovo 25 dienos (ketvirtadienio) vakarą kviečiame į pažintį su mūsų nervų sistemoje esančiais mažais ir dideliais stebuklais labai įdomiame lengvai praktiškai pritaikomame seminare.

Susitikimo metu:

  • pateiksime labai glaustą Stephen Porges #Polyvagal teorijos sampratą per somatinį žvilgsnį,

  • dėmesį telksime į tai, kaip mes jaučiame ir iš ko pastebime nervo klajoklio bei kitų galvinių nervų veikimą mūsų kūne,

  • dalinsimės praktiniais patarimais ir pratimais, kaip stimuliuodami šiuos nervus galime kurti saugumo jausmą savo kūne.