top of page

Sveikos nervų sistemos link | Polyvagal teorijos tyrinėjimų grupė internetu

Sausio 18 dieną, trečiadienį, 19:30 val. startuoja tęstinė #Polyvagal teorijos studijų grupė, kurioje nagrinėsime praktinį Polyvagal teorijos pritaikymą kasdienybėje. Nagrinėsime ir kartu praktikuosime Stephen W. Porges, Stanley Rosenberg, Deb Dana, Irene Lyon siūlomus pratimus, tyrinėsime jų įtaką, ieškosime, kaip per judesį galime palaikyti savo nervų sistemą.

Kūno ir judesio terapija

Praktikų metu gilinsime ryšį su vidinių pojūčių pasauliu, pažinsime kiekvieno iš mūsų unikalią nervų sistemos kalbą, patirsime savireguliaciją ir koreguliaciją. Pažinsime įsižeminimą, orientaciją, seksime savo vidiniais impulsais. Tyrinėjimų metu įsitikinome, kad reguliari praktika ir nuolatinis mokymasis yra tai, kas padeda mūsų nervų sistemai sveikti.


Keturių užsiėmimų kaina - 48 eur

Pirmasis susitikimas pabandymui - 16 eur


#Polyvagal teorija yra mokslu pagrįsta teorija, aiškinanti, kaip mūsų autonominės nervų sistemos būsena daro įtaką ir yra įtakojama dinamiškų gyvenimo iššūkių. Teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Pirmą kartą 1994 m. šią teoriją pristatė neuromokslininkas Stephen W. Porges. Ši teorija vis dar yra aktyviai tyrinėjama ir plėtojama. Remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip kurti gilaus saugumo jausmą.


VIETA

Online, zoom


LYDI

Ingrida

Jurga Bliss
https://www.ikunytapraktika.lt/nervusistema

ikunytapraktika@gmail.com

45 peržiūros