top of page

Nervas klajoklis somatinėse praktikose | Seminaras

Gegužės 27 d., šeštadienį, 10-16 val. (gyvai Vilniuje)

Ar kada ieškojai būdų suprasti savo reakcijas į gyvenime kylančius iššūkius bei stresą? Ar kada susimąstei, kur slypi mūsų nervų sistemos atsparumas ir kaip jį sustiprinti? Visa tai ir dar daugiau tyrinėsime vienos dienos seminare kartu su kūno terapeutėmis Jurga Bliss ir Ingrida Danyte.


Seminaro metu pateiksime glaustą Polyvagal teorijos sampratą, sudarysime asmeninį ANS žemėlapį (remsimės Deb Dana), tyrinėsime socialinio įsitraukimo anatomiją bei praktikuosime Stephen W. Porges, Stanley Rosenberg, Deb Dana, Irene Lyon siūlomus pratimus nervo klajoklio tonizavimui bei savireguliacijai, ieškosime, kaip per judesį galime palaikyti savo nervų sistemą.


PROGRAMA


10.00 - 11.00 Susipažinimo ratas ir somatinė praktika

11.00 - 13.00 Asmeninio autonominės nervų sistemos žemėlapio sudarymas (pagal Deb Dana)

13.00 - 14.30 Pietų pertrauka

14.30 - 15.00 Socialinio įsitraukimo anatomija

15.00 - 16.00 Pratimai nervų sistemos atsparumo stiprinimui (pagal S. Porges, S. Rosenberg, D. Dana)


DATA: Gegužės 27, 2023

VIETA: Žygimantų g. 10-26B (Ingridos Danytės vaikų somatinės terapijos studija)

KAINA: 50 eur (vieta rezervuojama pervedus 20 eur avansą, nedalyvavimo atveju avansas negrąžinamas)

GRUPĖ: iki 7 dalyvių


JURGA BLISS yra kūno terapeutė, diplomuota integruotos kūno ir judesių terapijos (IBMT) praktikė. Jurga su šeima gyvena ir dirba Portugalijoje, kūno ir judesio terapijos sesijas suaugusiems veda internetu lietuvių ir anglų kalbomis visame pasaulyje, o Algarvėje - ir gyvai. Gegužės mėnesį Jurga viešės Lietuvoje, tad turime nuostabią progą su ja susitikti gyvai Vilniuje! Jurgos profesinio domėjimosi sritis yra somatinė psichologija, ji specializuojasi darbe su klientais, susiduriančiais su: psichosomatiniais simptomais; autoimuniniais procesais; prisirišimo, ribų ir kitais santykių iššūkiais; seksualumo klausimais; gyvenimo užsienyje ir daugiakultūrinėje aplinkoje sunkumais ir kt.

Daugiau informacijos www.somaticbliss.eu


INGRIDA DANYTĖ yra kūno terapeutė, diplomuota integruotos kūno ir judesių terapijos (IBMT) praktikė. Šiuo metu Ingrida koordinuoja Integruotos kūno ir judesių terapijos instituto Lietuvos filialo (ibmt.co.uk) studijų programą. Ingrida specializuojasi darbe su vaikais ir paaugliais, įskaitant vaikus, turinčius specialiųjų poreikių.

Daugiau informacijos https://www.embodifi.com/lt


15 peržiūrų